רח' הסדנא 18 אזור התעשיה חולון

מוסך בחולון מורשה משרד התחבורה מס' 11636

ראשי גיר לרכב

גיר לרכב

תקלה ברכב? בעיה בגיר?

שיפוץ גירים, תיקון גירים, והחלפת גירים אוטומטיים וגירים ידניים מיבוא או מפירוק מהארץ.
שירות למוניות, מכונאות כללית לכל סוגי הרכב, פתרון תקלות מכאניות וממוחשבות.

משה ממן מומחה לגירים:

פתרונות לתקלות מורכבות ומסובכות בגיר אוטומטי, גיר רגיל, גיר רובוטי וגיר טיפטרוניק,
פתרון בעיות אלקטרוניות ומכאניות.

מכונאות רכב ברמה אחת מעל כולם:

מוסך אסתטי ומסודר מורשה משרד התחבורה, דיאגנוסטיקה באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי, אדיב, מקצועי ומהיר, פתרון בעיות דחופות במינימום זמן וכסף.
התחייבות למחירים אטרקטיביים, ניתן לשלם בכרטיס אשראי וצ'קים.

גיר או שיפוץ גיר כוללים:

  • תעודת אחריות

  • בדיקה ממוחשבת

  • נסיעת מבחן

  • החלפת פילטר

  • החלפת שמן גיר

  • בדיקה וטיפול במצנן הגיר

גירים לרכב:

גיר אוטומטי לרכב אודי, אולדסמוביל, אוסטין, אינפיניטי, איסוזו, אלפא רומאו, ב.מ.וו, ביואיק, דודג', דייהו, דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה, יגואר, יונדאי, לאדה, לינקולן, לקסוס, מאזדה, מזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סמארט, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פורשה, פיאט, פג'ו, קדילק, קיה, קרייזלר, רובר, רנו, שברולט.

גירים לרכב

רובנו נהנים מהשירות הנוח שמספקים לנו הרכבים מדי יום ויומו. קל מאד לנוע ממקום למקום ולהגיע למקומות עבודה מרוחקים כאשר אנו מצוידים ברכבים. על מנת שהרכב יוכל לעשות את עבודתו נאמנה ואנו נוכל לנסוע בו בקלות וביעילות, נדרשות מספר מערכות שמאפשרות את השימוש ברכב ואת הנסיעה בו. חלק חשוב ומשמעותי ביותר שמעניק לרכב את האפשרות לנסוע הוא כמובן הגיר. גירים לרכב הם למעשה תיבות ההילוכים ברכב. תיבות הילוכים אלה, מהוות חלק משמעותי ביותר במערכת המפעילה את הרכב ועל מנת לנסוע בקלות- נדרשים גירים לרכב בכל רכב קיים. לעיתים רבות, הגירים ברכב שלנו עשויים להיפגע וכך נפגעת איכות הנסיעה כולה.

במידה ותהיתם מה תפקידים של גירים לרכב בתהליך הכולל של הנסיעה, תשמחו לשמוע כי בזכות גירים לרכב מגיע כוח לגלגלים. הכוח מגע מהמנוע של הרכב ומועבר בעזרת תיבת ההילוכים (הלוא היא הגיר ברכב שלנו) אל הגלגלים. הנהג, באמצעות שינוי ההילוך, יכול להשפיע על רמת הכוח שתועבר מהמנוע אל הגלגלים וכך לשנות גם את אופי הנסיעה ואת המהירות שלה. תיבות הילוכים הן למעשה המתקן שמאפשר את הנעת הגלגלים בעזרת האנרגיה שמופקת במנוע של הרכב.

כיום, קיימים כמה סוגים של גירים לרכב כאשר לכל סוג היתרונות והחסרונות שלו. אנשים רבים משתנים בהעדפות שלהם לגבי הגיר לרכב וכך ניתן למצוא אנשים שמעדיפים מלכתחילה סוג מסוים של גירים לרכב על פני סוג אחר בשונה מאחרים שסדר העדיפויות שלהם הפוך בדיוק. בין תיבות ההילוכים השונות שקיימות כיום, פופולאריות במיוחד הן תיבות ההילוכים האוטומטיות. תיבת הילוכים אוטומטית מאפשרת החלפת הילוך ברכב ללא צורך בהתערבות כלשהי או מאמץ מצידו של הנהג. כמו כן, ניתן למצוא בשוק של גירים לרכב גם תיבות הילוכים ידניות, תיבות הילוכים רובוטיות, תיבות הילוכים חצי אוטומטיות ותיבות הילוכים רציפות.

למעשה, ככל שהרכב שלנו עובר יותר קילומטרים בנסיעה הוא נתון ליותר תהליכי בלאי וכך גם המערכת של הגיר נתונה להשפעות שונות של שחיקה. על מנת למצוא גיר טוב לרכב וכן על מנת לערוך שיפוץ לגיר במידה ויש בכך צורך אנו ממליצים לפנות אל משה ממן המעניק שירותי רכב. משה ממן אמין, מקצועי והוגן. מומלץ בחום!