מבצע למוניות קיה
לזמן מוגבל
בדיקת מחשב - חינם!
פירוק והרכבה - חינם!
שיפוץ גיר + אחריות

050-8464445
לפרטים נוספים

משה ממן מומחה לשיפוץ גירים אוטומטיים רובוטיים ורגילים.

פתרונות לתקלות אלקטרוניות, ממוחשבות ומכאניות.

מכונאות כללית כל סוגי הרכב.

מורשה משרד התחבורה
מס' 11636

מכון גירים אוטומטיים

דיאגנוסטיקה ממוחשבת, ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי ברמה שלא הכרת!
שיפוץ גירים, תיקון גירים, והחלפת גירים אוטומטיים וגירים ידניים מיבוא או מפירוק מהארץ.
גירים אוטומטיים

משה ממן מומחה לגירים:

פתרונות לתקלות מורכבות ומסובכות בגיר אוטומטי, גיר רגיל, גיר רובוטי וגיר טיפטרוניק,
פתרון בעיות אלקטרוניות ומכאניות.

מכונאות רכב ברמה אחת מעל כולם:

מכון גירים אסתטי ומסודר מורשה משרד התחבורה, דיאגנוסטיקה באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, שירות אישי, אדיב, מקצועי ומהיר, פתרון בעיות דחופות במינימום זמן וכסף.
התחייבות למחירים אטרקטיביים, ניתן לשלם בכרטיס אשראי וצ'קים.

כל החלפת גיר או שיפוץ גיר כוללים:

  • תעודת אחריות
  • בדיקה ממוחשבת
  • נסיעת מבחן
  • החלפת פילטר
  • החלפת שמן גיר
  • בדיקה וטיפול במצנן הגיר

מכון גירים בחולון לרכב:

גיר אוטומטי לרכב אודי, אולדסמוביל, אוסטין, אינפיניטי, איסוזו, אלפא רומאו, ב.מ.וו, ביואיק, דודג', דייהו, דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה, יגואר, יונדאי, לאדה, לינקולן, לקסוס, מאזדה, מזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סמארט, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פורשה, פיאט, פג'ו, קדילק, קיה, קרייזלר, רובר, רנו, שברולט.

מכון גירים

גירים אוטומטיים

על מנת שהרכב שלנו יוכל לנוע על הכביש ולשמש אותנו כראוי, יש צורך שמספר מערכות מרכזיות ברכב שלנו תתפקדנה בצורה המתאימה. מערכות שונות ברכב שלנו בעלות חשיבות שונה בהשפעה על יכולת הרכב שלנו להתניע ולנוע ובין המערכות החשובות ביותר באוטו קיימת המערכת הכוללת את הגיר. הגיר ברכב הוא השם החלופי למה שמכונה- תיבת הילוכים. ללא תיבת הילוכים תקינה ברכב, לא נוכל לעשות בו שימוש כלל.

גירים לרכב

תפקידה של תיבת ההילוכים או בשמה האחר- הגיר, הוא להעביר כוח מהמנוע של הרכב אל הגלגלים של הרכב על מנת לאפשר לאלו להתגלגל ולנסוע. ההעברה של כוח זה היא כמובן הכרחית ומאפשרת א הנסיעה על הכביש. תיבת ההילוכים מאפשרת לנהג מידה מסוימת של שליטה בצורת הנסיעה. כך, הילוך נמוך מעביר כמות כוח אחרת לגלגלים מאשר הילוך גבוהה וכך למעשה ניתן לשלוט בגורמים כגון מהירות הנסיעה. תיבת ההילוכים אם כן היא אותו החלק ברכב שמתחזק את תנועת הגלגלים.

סוגים של גירים לרכב

קיימים סוגים שונים של גירים לרכב. בין הסוגים השונים ניתן למצוא את הגיר האוטומטי. זוהי תיבת הילוכים המופעלת ללא התערבות מצד הנהג (ואם התערבות אז מינימאלית ביותר) וכך היא מאפשרת לנהג להתמקד בגורמים אחרים שאליהם יש צורך להעביר תשומת לב במהלך נסיעה על הכביש. תיבת הילוכים אוטומטית היא פופולארית למדי בין קוני הרכב השונים. סוגים נוספים של גירים כוללים את הגיר האוטומט, גיר רובוטי, גיר חצי אוטומט ועוד. בחירת הגיר תשפיע כמובן על איכות הנסיעה.

מכון גירים

חשוב מאד לדעת כי כמו חלקים אחרים באוטו, גם הגיר של הרכב שלנו יכול להיפגע ולהינזק בעקבות נסיעות רבות ושימוש רב ברכב. ככל שהרכב עובר יותר קילומטרים בנסיעה על הכביש הוא נתון ליותר תהליכי בלאי וכך נפגעת גם עבודתו של הגיר. במקרה שרוצים לתקן את הגיר יש לפנות למכון גירים מוסמך ומורשה, לצורך התיקון ולעיתים כדי להתעניין בגיר חדש לגמרי. מכון גירים איכותי ביותר הוא אחד מהשירותים הניתנים על ידי משה ממן.


מכון גירים, מכון גירים בחולון, מכון גירים חולון, גירים במרכז, גירים אוטומטיים במרכז, גירים לרכב במרכז, מוסכים במרכז, גירים במרכז, תיבות הילוכים במרכז, גירים משופצים במרכז, שיפוץ גירים במרכז, תיקון גירים במרכז, טיפטרוניק גיר במרכז, גירים בחולון, גירים אוטומטיים בחולון, גירים לרכב בחולון, גירים, גירים אוטומטיים, גירים לרכב, תיבת הילוכים, שיפוץ גירים, גירים משופצים, תיקון גירים, גירים לרכב

החלפת חלפים בתוך הגיר מקוריים על פי הוראות יצרן.

כל הגירים עוברים בדיקות קפדניות.
>  גירים אוטומטיים וגירים רגילים במחירים אטרקטיביים.
>  שיווק והחלפת גירים לפרטיים ולמוסכים.
>  שירות למוניות.

> טוב לדעת:
אינך חייב לטפל ברכב רק במוסכי השירות של היבואן, כל בעל רכב רשאי להחליט היכן ברצונו לקבל שירות לרכבו. היבואן אינו רשאי לשלול את האחריות הכוללת לרכב אם בעליו בחר לבצע את הטיפולים התקופתיים במוסך מורשה - שאינו מוסך שירות מטעם היבואן. לפי צו סעיף 50ב' לחוק ההגבלים העסקיים.